Współpraca

Dla projektantów

Dekorowanie i wystrój wnętrz
to nasza pasja.

Przywiązujemy uwagę do każdego detalu i bardzocenimy sobie profesjonalizm dlatego zapraszamy do współpracy architektów, projektantów i stylistów wnętrz.

Naszym celem jest projektowanie i tworzenie przedmiotów codziennego użytku, które łączą ze sobą funkcjonalność oraz interesującą formę.  Kładziemy szczególny nacisk, aby nasze produkty cechowała innowacyjność, oryginalny design oraz wysoka jakość wykonania.

Stale poszukujemy nowych pomysłów oraz nowych utalentowanych projektantów,
którzy chcieli by swoje pomysły wcielić w życie.

Jeżeli i ty chciałbyś z nami tworzyć, zapraszamy do współpracy.

Przykładowe portfolio dotychczasowych prac oraz pomysły na nowe produkty marki STEEL-DESIGN prosimy przesyłać na adres info@steel-design.plAutorom najlepszych projektów oferujemy stałą współpracę.

Możliwość budowania profesjonalnego wizerunku

Jeśli zechcą państwo przesłać do nas zdjęcia gotowych aranżacji z naszymi produktami możemy publikować je i promować w mediach branżowych z informacją o autorze aranżacji.
W ten sposób możemy wspólnie budować silny i profesjonalny wizerunek.

Dla sklepów

Wyjątkowe

Oferujemy wysokiej jakości przedmioty codziennego użytku, które łączą ze sobą funkcjonalność oraz interesującą formę. Zamawiając nasze produkty masz pewność, że Twoi klienci będą zadowoleni!

Sam decydujesz

To Ty decydujesz co zamawiasz! – Sam wybierasz wzory, które chcesz zamówić oraz kolorystykę.

Satysfakcja

Nasze produkty są wyjątkowe! – stworzone przez projektantów we współpracy z stylistami wnętrz – co gwarantuje ich wyjątkowy charakter. Wszędzie robią furorę!

Dbamy o Ciebie

Ty zamawiasz u nas produkty, a my reklamujemy Twój sklep! To proste: poza informacjami na naszej stronie www, adres twojego sklepu znajduje się na naszych materiałach reklamowych takich jak: kalendarze, broszury i ulotki, które kolportujemy na targach, giełdach, gdzie się wystawiamy, oraz wszędzie, gdzie trafiają nasze reklamy!

Dla stałych odbiorców przygotowaliśmy specjalny program rabatowy.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej! Śmiało dzwoń lub pisz – numer telefonu i mail znajdziesz w zakładce „kontakt„.